Avengers: Endgame Oyuncuların Sözleşmelerinde Güncelleme

Bazıları geri gelmeyecek olsa da, diğerleri hala Marvel şirketine bağlı ve gelecekteki filmler ile geri gelecek.

Bazı izleyiciler için çok duygusal bir deneyimin yanı sıra, Avengers: Endgame, Marvel için büyük bir finansal başarı oldu. Fakat bu tarihi başarının ötesinde, Marvel Sinematik Evrenin yıldızlarının sözleşmelerinde neler olacak? Hollywood Reporter, birkaç Marvel prodüksiyonunun geleceğini tahmin etmek amacıyla konuyu inceledi.

Scarlett Johansson hala bir sözleşmesi var. 20 ile 20 milyon dolar arasında olmak üzere, 2020’de Black Widow filmi için geri dönecek.

Chris Hemsworth, Marvel ile 2010 yılında beş film için bir sözleşme imzaladı ve 2017 yılında Infinity War ve Endgame için film başına 15 ile 20 milyon dolar arasında bir anlaşma yaptı. Bu, Marvel’ın bir sonraki aşamasına katılacağı anlamına geliyor. Chris Evans da benzer bir maaş aldı, ancak geri dönmesi pek mümkün değil.

MCU’nun yeni aşaması, yeni Disney + akış hizmetinde gösterilecek olan bağımsız karakterler hakkında bir dizi içerecek. The Hollywood Reporter’a göre Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Sebastian Stan ve Jeremy Renner ile altı ile sekiz bölümlük diziler için görüşmelere başladı.

Hollywood Reporter, ayrıca Marvel yıldızlarının maaşlarının yıllar içinde önemli ölçüde arttığını da hatırlatıyor. Örneğin, Robert Downey Jr. Yalnızca Avengers: Infinity War için en az 75 milyon dolar kazandı ve sadece üç gün çekim yaptığı Spider-Man Homecoming için günde 5 milyon dolar kazandı.


Kaynak

https://www.konbini.com/en/cinema/following-avengers-endgame-heres-an-update-on-the-marvel-stars-contracts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest