2019’da vizyona girecek filmler sizlerle!

İşte 2019’da vizyona girecek filmler ve detayları!


1- Hellboy

David Harbour, Ian McShane, Milla Jovovich gibi oyuncuların yer aldığı Hellboy, uzun zamandır çıkması beklenen filmlerden biri. Vizyon tarihi sürekli ertelenen filmin 11 Ocak 2019’da vizyona girmesi bekleniyor. ABD yapımı filmin yönetmen koltuğunda Neil Marshall’ı görüyoruz.

2- Glass

Uzun zamandır beyaz perdede görmediğimiz Bruce Willis’i başrolde gördüğümüz Glass filminde oyuncuya James McAvoy ve Samuel L. Jackson eşlik ediyor. Bizleri yine maceradan maceraya sürükleyecek olan film 18 Ocak 2019 yılında vizyona giriyor.

3- Flarsky

15 Mart 2019’da vizyona girecek olan komedi filmi Flarsky’de, işsiz bir gazetecinin başından geçen komik olaylar konu edinmiş. Charlize Theron, Seth Rogen ve O’Shea Jackson Jr. gibi birbirinden başarılı oyuncuları izleyeceğimiz filmin yönetmeni ise Jonathan Levine.

4- Silver & Black

2019’da vizyona girecek filmler arasında yer alan ve en çok merak uyandıran filmler arasında ilk sıralarda bulunan Silver & Black karakterlerini ilk kez beyaz perdede izlemiş olacağız. Gina Prince-Bythewood’un yönetmenlik koltuğunda oturduğu film tüm iddiasıyla gümbür gümbür geliyor! Film 8 Şubat Cuma günü vizyonda.

5- The Lego Movie 2

Yine 8 Şubat 2019’da vizyona girmesi beklenen bir film The Lego Movie 2. Animasyon-Komedi türündeki film 7’den 70’e herkesi beyaz perdeye taşıyacağa benziyor. Seslendirme kadrosunda Channing Tatum, Elizabeth Banks, Chris Pratt, Will Arnett, Tiffany Haddish gibi birbirinden yetenekli oyuncuları bulunduran filmin yönetmeni Mike Mitchell.

6- Captain Marvel

2019 yılının en merakla beklenen filmleri arasında yer alan Captain Marvel Anna Boden ve Ryan Fleck yönetmenliğinde çekiliyor. Bilim kurgu, fantastik türündeki filmde Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

7- Godzilla: Canavarla Kralı

31 Mayıs’da vizyona girecek olan efsanevi film, sinemaseverleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı bile. Bilim Kurgu, aksiyon, macera türündeki filmde Vera Farmiga, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown gibi isimleri izleyeceğiz.

8- Dumbo

Aaa Dumbo’yu hatırladım! dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, bizleri çocukluğumuza götürecek olan bu film, Tim Burton önderliğinde beyaz perdeye aktarılıyor olacak. Yapımcılığını Disney’in üstlendiği projede Colin Farrell, Danny DeVito, Eva Green gibi harika isimler bulunuyor.

9- Shazam!

Aksiyona, maceraya, fantastik bir dünyanın kapılarını aralamaya ne dersiniz? O halde 5 Nisan 2019’da vizyona girecek olan Shazam! filmi tam sizlere göre! 14 yaşındaki Billy’nin hikayesinin anlatıldığı Shazam!, 2019 film listelerinde çoktan yerini aldı bile.

10- The Voyage of Doctor Dolittle

Iron Man’e can veren Robert Downey Jr., farklı bir projeyle 2019 yılında karşımızda olacak. Usta oyuncuya The Voyage of Doctor Dolittle filminde yine usta isimler eşlik ediyor olacak. Antonio Banderas, Michael Sheen, Tom Holland desek, filmin ne kadar izlemeye değer olduğunu anlatabilmiş oluruz herhalde…Amerikan yapımı bu film 5 Nisan 2019’da vizyona girecek.

11- Avengers 4

2019 yılında Marvel’ın atakları devam ediyor. Dünyayı kötülerden korumak için bir araya gelen kahramanlarımız, filmin 4. serisinde bakalım Thanos’u alt edebilecekler mi?

12- John Wick 3: Parabellum

John Wick efsanesi devam ediyor. 17 Mayıs 2019’da vizyona girecek olan Aksiyon, gerilim, suç türündeki filmin oyuncu kadrosu ise şöyle; Keanu Reeves, Halle Berry, Anjelica Huston. Bakalım serinin 3. filmi olan Parabellum’da John Wick’i ne gibi sürprizler bekliyor olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest