Lucifer “5. sezon gelecek mi?” sorusuna Tom Ellis cevap verdi

Netflix nihayet Lucifer dizisinin 4. sezon bölümlerini yayınladı. Sadece 10 bölümden oluşan sezon sonrası akıllarda tek soru var. Lucifer 5. sezon gelecek mi?

Netflix, Lucifer 4. sezon duyurusu yaptığında izleyicileri bir hayli sevindirmişti. Dizi iptalinden son anda dönen yapımın haklarını satın alan Netflix, uzun zamandır beklenen sezonunu sonunda yayınladı. Tabii dizinin yeni sezonu Netflix platformunun standartlarında bir bölüm sayısına sahip.

10 bölümle izleyicilerle buluşan yeni sezon, 26 bölümlük 3. sezonu düşününce, izleyiciler için “çerezlik” bir sezon gibi geçmiş olabilir. Kısa bir sürede 10 bölümü izleyen izleyiciler ise şimdiden Lucifer’ın 5. sezonunun duyurusunu bekliyor. Peki 5. sezonun gelme ihtimali var mı? Bu soruyu dizinin başrol oyuncusu Tom Ellis cevapladı.

Collider‘a röportaj veren Tom Ellis, şu sözleri dile getirdi: “4. sezon ile ilgili çok fazla spoiler vermeyeyim ama hikayemizi tam olarak bitirmediğimizi hissediyorum ancak her dizide olduğu gibi her sezonun bir finali bulunuyor. Bu finalde ya inanılmaz bir soru işareti bırakırsın ve insanları meraka sürüklersin ya da hikayeyi sonuna kadar anlatma şansı elde edersin. Ekip olarak 5. sezon için geri dönmeyi herkesin isteyeceğini düşünüyorum. Ancak Netflix’in kararını beklemek zorundayız ne yazık ki.

Dizinin yeni sezonu 8 Mayıs‘ta Netflix’te yerini aldı. Bu sebeple resmi açıklama için biraz erken. Ancak hem ekip hem de hayranlar yeni bir sezona daha hayır demez herhalde. Dizinin yüksek izlenme sayısı artı olarak bir etki gösterebilir. Netflix’in Lucifer için son kararı ne olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest